• Konkursy/Sukcesy

• Sukcesy

• 2020/2021

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik  dla Michała Nawrockiego  oraz wyróżnienie dla Jana Gawelskiego.

Jan Gawelski z klasy 3 zdobył III miejsce w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego "Wierszowany Listopad".

Basia Konieczna z kl.3 została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Wieś nowoczesna - praca, ludzie, technika" zorganizowanym przez Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie z okazji 55-lecia swojego istnienia. Basia została wyróżniona i jej zdjęcie znajduje się na muzealnej wystawie, a także w przepięknie wydanym, pamiątkowym albumie. Na konkurs nadesłano 635 zdjęć, więc tym większy jest sukces naszej Basi.

W Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiosenne Przebudzenie" Bartek Dryjański z klasy 4a zdobył w ten weekend wyróżnienie, a Jaś Gawelski z klasy 2 - 1 miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie powiatowym.

Karol Łukaszewicz z klasy 4b uzyskał IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego oraz awans do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w warcabach.

Konkurs Żłóbek Wielkopolski 2017

Z dumą informujemy, że Dominika Kiona z klasy 4 oraz dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wraz z panią Magdą zdobyli wyróżnienia w konkursie Żłóbek Wielkopolski​ 2017.

Konkurs  "Las to wielki dom, małe i duże zwierzęta w nim są"

Weronika z klasy 7 została wyróżniona w konkursie plastycznym pt. "Las to wielki dom, małe i duże zwierzęta w nim są" zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego i 18 listopada br. w Jeziorach.